PRZEPROWADZKI

Wyjazd za granicę wiąże się z koniecznością przewozu dużych ładunków, dlatego też nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom tych osób, które same nie są w stanie poradzić sobie z takim wyzwaniem i poszukują specjalistów. Oferujemy Państwu kompleksowe przeprowadzki z Polski do Anglii, które realizowane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych profesjonalistów, a także dzięki nowoczesnym środkom transportu.

Nasze zaplecze transportowe pozwala nam na wykonywanie kompleksowych usług. Przeprowadzki realizujemy na terenie Polski oraz Anglii. Zakres, terminy i ceny są ustalane indywidualnie. Posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika, dzięki czemu Państwa mienie, które nam powierzacie, jest w pełni zabezpieczone na czas transportu

Przeprowadzki Polska-Anglia-Polska realizujemy dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji, podejmując się trudnych oraz niestandardowych zadań. Zależy nam na owocnej współpracy, dlatego też realizujemy zlecenia w pełni indywidualnie, wyceniając każdą usługę osobno i dostosowując profil swoich działań do indywidualnych potrzeb oraz wymagań każdego z Państwa. 

 Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia nam swoich potrzeb, a także omówienia szczegółów współpracy – zadbamy o to, aby była ona udana.