Jak zamówić kuriera

Na terenie Polski, paczki do Anglii odbieramy od poniedziałku do środy (do wyboru klienta), by dostarczyć je w sobotę lub niedzielę na terenie Wielkiej Brytanii. Przesyłki na obszarze Anglii są odbierane tylko w soboty i niedziele (w zależności od planu pracy i rozkładu adresów) dostawa do Polski – środa, czwartek. Nie ma możliwości umówienia konkretnej godziny nadania lub odbioru przesyłki (przedział czasowy 3-4h)

Przy składaniu zlecenia odbioru, prosimy o korzystanie z formularza „ ZAMÓW KURIERA” . Możliwe jest także przesłanie danych nadawcy SMS-em pod nr tel. 602 258 007 w Polsce,  oraz 079 22 22 30 20 w Anglii. W treści SMS-a prosimy podać:

Imię nazwisko nadawcy,

dokładny adres nadania paczki,

numer telefonu,

ilość paczek i datę nadania. 

W Polsce obsługujemy teren całego kraju. Na terenie Anglii, odbieramy z wybranych miast: Londyn, Luton, Slough, Reading, Crawley, Harlow, Cambridge, Birmingham,  Northampton i okolic. Na terenie Polski, przy dostawie i odbiorze przesyłek, korzystamy z usług firm zewnętrznych, których regulaminy i zasady przewozu są obowiązujące podczas wykonywania usług.

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE  +48 728 468 522

Zapłaty za przewóz paczek możecie Państwo dokonać on-line, korzystając z zakładki OPŁAĆ USŁUGĘ . Przy zamówieniach odbioru paczek za pomocą formularza ZAMÓW KURIERA” wybierając formę płatności „przelew” system automatycznie wyliczy cenę paczki i przekieruje Państwa na stronę Banku, generując płatność do zamówienia. Istnieje także możliwość zapłaty gotówką, przy odbiorze i nadawaniu w Anglii, lub dostawie paczek w Polsce. Przesyłki nadawane z Polski, można opłacić w Polsce jedynie przelewem bankowym. W przypadku wpłat bankowych lub przelewów wykonywanych indywidualnie, w tytule przelewu/wpłaty, prosimy o wpisanie angielskiego kodu pocztowego z adresu odbiorcy/ nadawcy.