Przeprowadzki z Polski do Anglii
Z nami przetransportujesz swoje rzeczy szybko i bezpiecznie
Przeprowadzki
Ekspresowa przesyłka paczek
Tylko 4 dni robocze,
door2door!
Przewóz paczek
Zamów kuriera
Zarejestruj się aby mieć kontrolę nad swoim zamówieniem
Przewóz paczek
Previous slide
Next slide

DLACZEGO MY?

Firma Przewozowa „Monika BUS” Sp. z o.o.  zajmuje się profesjonalnymi przewozami  osób i rzeczy w przewozach w kraju i zagranicą. Nasza Firma istnieje od 2004 r. Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia do wykonywania oferowanych usług.  Specjalizujemy się w przewozach na  trasie Polska-Anglia.


Zapewniamy bezpieczną podróż osób, komfortowymi busami. Naszych pasażerów odbieramy i dowozimy pod adres. Możliwość zabrania dodatkowego bagażu oraz stosunkowo krótki czas przejazdu na trasie Polska – Anglia, oraz przestronny przedział pasażerski,czyni naszą ofertę konkurencyją wobec innych środków transportu.
 Nasza firma umożliwia także przewóz paczek bezpośrednio od Nadawcy (Anglia, Polska) do Odbiorcy (Anglia, Polska) w systemie „door to door” . Paczki dostarczamy i odbieramy na terenie całej Polski,  a w Anglii z wybranych miast: Londyn, Luton, Slough, Reading, Milton Keys, Crawley,  Harlow i okolic.  Staramy się traktować każde zlecenie indywidualnie.


Przewozimy także przesyłki, nadbagaż lotniczy oraz transportujemy motocykle, quady, meble. Obsługujemy indywidualne  zamówienia, wynajmujemy busy z kierowcą. Organizujemy także kompleksowe  przeprowadzki z Polski do Anglii i z Anglii do Polski. Zlecenia przeprowadzek przyjmujemy z terenu całej Polski i Anglii, z dowolych adresów.


Zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowanych kierowców. Staramy się, aby nasze usługi cechował profesjonalizm i wysoki standard. Na bieżąco unowocześniamy swój tabor i podnosimy jakość naszych usług, poprzez szkolenia pracowników oraz wdrażanie nowoczesnych narzędzi on-line do ogsługi naszych klientów.  Obsługujemy osoby fizyczne, firmy i instytucje. Posiadamy  ubezpieczenie OCP ( Odpowiedzialność  Cywilna Przewoźnika). Na życzenie klienta, wystawiamy faktury VAT.


Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i dołożymy wszelkich starań, by uznali Państwo naszą firmę za godną polecenia. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.