Facebook Promocje Zostaw Opinię
Zamów kuriera w kilka chwil!

Zaloguj się

Zarejestruj się


Faq

Spis treści
1.FAQ
1.1.Przewozy
1.2.Transport paczek
1.3.Przeprowadzki
1.4.Inne
2.Poradniki
2.1.Co należy wiedzieć przed wyjazdem za granicę?
2.2.Jak podróżować ze zwierzętami?
2.3.Jak jeździć w Wielkiej Brytanii?
2.4.Jak się żyje w Anglii?
2.5.Jak leczyć się w Anglii?
2.6.Jak zaplanować przeprowadzkę międzynarodową?


 

1. FAQ

 

1.1. Przewozy


1. Jak mogę zamówić busa do Anglii?
Telefonicznie pod numerem +48 602 258 007 lub mailowo – biuro.monika@gmail.com.
Możliwe jest również skorzystanie z gotowego formularza, który znajduje się w zakładce KONTAKT.
2. Skąd odbieracie pasażerów?
Zawsze ze wskazanego przez Państwa adresu, jednak tylko na określonych trasach przejazdu, które można sprawdzić w zakładce PRZEWÓZ OSÓB. Szczegóły odbioru pasażerów są ustalane z nimi w pełni indywidualnie. Możliwa jest zmiana trasy na indywidualną prośbę Klienta.
3. Jaka jest cena przejazdu?
Przewóz w jedną stronę – 350 PLN (70 £), w obie strony – 600 zł (120 £). Ceny mogą ulec zmianie w okresie świąt lub wakacji, o czym poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie. Pieniądze należy przelać na nasze konto bankowe – szczegóły w zakładce PŁATNOŚCI.
4. W jakie dni odbywają się przewozy?
Busy do ANGLII wyjeżdżają w piątki, a do POLSKI w niedziele.
5. Do jakich miejscowości dowozicie pasażerów?
Do takich miast, jak: Londyn, Luton, Slough, Reading, Crawley, Harlow. Istnieje możliwość dowozu również do miejscowości położonych w okolicach tych miast.
6. Jak duży bagaż mogę zabrać ze sobą?
W cenie przewozu wliczone jest 40 kg bagażu. W przypadku większej ilości, prosimy o informację – cena ustalana jest w takim przypadku indywidualnie.
7. Czy mogę zabrać kota lub psa?
Tak. Nasza firma zapewnia również przewóz zwierząt. Muszą one posiadać paszport i wszystkie szczepienia, a koszt ich przewozu jest taki sam jak w przypadku jednej osoby - 350 PLN (70 £) + opłata za przejazd Eurotunelem ok. 100zł (20 £).
8. Czy przewozicie osoby nieletnie?
Tak. W przypadku braku opiekuna, dziecko będzie podróżowało pod opieką naszych kierowców. Wystarczy tylko poinformowanie nas o tym fakcie, a także wypełnienie oświadczenia, które zezwala na podróż pod opieką pracowników naszej firmy. Dokument znajduje się w zakładce „przewóz osób”. 9. W jakich busach odbywa się podróż do Anglii i Polski?
Zapewniamy komfortowe i bezpieczne przewozy w 8-osobowych busach, wyposażonych w klimatyzację, DVD oraz telefon.
10. Czy posiadacie niezbędne kwalifikacje?
Oczywiście. Dysponujemy zezwoleniami pozwalającymi nam na realizowanie transportu zagranicznego i przewóz osób na dalekich trasach. Dbamy o stan naszych pojazdów, a na pokładzie zawsze jest dwóch kierowców, którzy zapewnią Państwu maksimum bezpieczeństwa.

 

 

1.2. Transport paczek


1. Jak zamówić kuriera i wysyłać paczki z Polski do Anglii.
Jest to możliwe dzięki specjalnemu formularzowi znajdującemu się na naszej stronie internetowej, za pośrednictwem którego podacie Państwo dane dotyczące przesyłki, adresy oraz ustalicie dogodną dla Was datę wysyłki. Możliwe jest również zamówienie kuriera za pośrednictwem wiadomości SMS, w której zamieszczacie Państwo najważniejsze dane. Numery telefonów: 602 258 007 w Polsce oraz 079 22 22 30 20 w Anglii.
2. Kiedy odbieracie paczki?
W Polsce od poniedziałku do środy, w Anglii w sobotę i niedzielę.
Dostarczamy paczki – w sobotę i niedzielę w Anglii, w Polsce w środy i czwartki.
3. Gdzie mogę odebrać paczkę?
W umówionym, dogodnym dla Państwa miejscu.
4. Gdzie dokładnie dostarczacie paczki?
W całej Polsce, a w przypadku Anglii – w takich miastach, jak: Londyn, Luton, Slough, Reading, Crawley, Harlow oraz w okolicznych miejscowościach.
5. Jaka jest cena wysłania paczki z Polski do Anglii i w odwrotnym kierunku?
Naszym celem jest spełnianie oczekiwań Klientów, dlatego wysyłamy tanie paczki – do 10 kg w cenie 75 zł, a do 30 kg w cenie 100 zł. Istnieje również możliwość wysłania paczki o większej wadze, niestandardowych gabarytach lub ładunku na palecie – w takiej sytuacji zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Koszt wysłania paczki o niestandardowych wymiarach możecie Państwo obliczyć samodzielnie – za pomocą kalkulatora (szczegóły w zakładce CENNIK).
6. Jak mogę dokonać płatności?
Za pomocą formularza dostępnego na stronie – najpierw wypełniacie go Państwo, a następnie zostajecie przekierowani na odpowiednią podstronę z płatnościami, gdzie proces płacenia online przebiega błyskawicznie. Możliwe jest również opłacenie zlecenia przez odbiorcę. UWAGA – kurier odbierający paczki w Polsce nie przyjmuje płatności, w związku z czym nadawca może opłacić przesyłkę tylko i wyłącznie za pomocą przelewu.
7. Jak szybko paczka dotrze do odbiorcy?
Paczki standardowe dostarczamy do 4 dni roboczych.
8. Czy ubezpieczacie paczki?
Tak – każda z nich jest ubezpieczona na kwotę 500 zł w podstawowej cenie usługi, jednak istnieje możliwość zwiększenia wartości ubezpieczenia nawet do kwoty 50 000 zł.
9. Jak przygotować przesyłkę do transportu?
Abyśmy mogli bezpiecznie dostarczyć paczkę we wskazane miejsce, konieczne jest jej odpowiednie zabezpieczenie – dokładne instrukcje dotyczące pakowania znajdziecie Państwo na podstronie PRZEWÓZ PACZEK.
10. Czy mogą liczyć na rabaty?
Tak, podobnie jak w przypadku przewozu osób, naszym stałym Klientom zakładamy specjalną kartę, która uprawnia do korzystania ze zniżek. Wystarczy zbierać pieczątki przy odbiorach i nadaniach paczek, by móc skorzystać z darmowej dostawy.

 

 

1.3. Przeprowadzki


1. Chcę przeprowadzić się z Polski do Anglii lub odwrotnie – na co mogę liczyć?
Przede wszystkim na kompleksowość i profesjonalizm. Nasza firma posiada duże doświadczenie w przewozie ładunków, zapewniając przy tym swoim Klientom pomoc w pakowaniu, załadunku i rozładunku. Działamy szybko, sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami każdego z Państwa.
2. Jakie są ceny przeprowadzek?
Ceny, podobnie jak termin ustalane są indywidualnie – przedstawiacie nam Państwo swoje potrzeby, a my dokonujemy wyceny. Na cenę składa się kilka czynników, takich jak:
◦ miejsce załadunku i rozładunku,
◦ czas, jaki trzeba poświęcić na realizację zlecenia,
◦ ilość osób potrzebna do zrealizowania przeprowadzki,
◦ konieczność lub brak konieczności pomocy w załadunku i rozładunku.
Przeprowadzka jest organizowana w dogodnym dla Państwa terminie.
3. Dla kogo przygotowaliście ofertę?
Swoje usługi świadczymy zarówno Klientom indywidualnym, jak też firmom i instytucjom. Realizujemy zlecenia niezależnie od ich rozbudowania i stopnia skomplikowania, podejmując się wszystkich wyzwań.

 

 

1.4. Inne


1. Czego nie mogę przewieźć w busie do Anglii?
◦ narkotyków,
◦ pornografii,
◦ pirackich nagrań,
◦ podróbek oryginalnych wyrobów,
◦ narzędzi niebezpiecznych, jak noże czy sprzęt do uprawiania sportów walki.
◦ broni, w tym replik, pneumatycznych (tzw. wiatrówki)
◦ leków w ilościach handlowych
◦ anabolików
2. Czy przekraczając granicę Wysp Brytyjskich podlegam obowiązkowi meldunkowemu?
Nie, na Wyspach Brytyjskich nie ma obowiązku meldunkowego.
3. Czy mogą korzystać z usług tamtejszej służby zdrowia?
Tak – opieka lekarska w Anglii jest bezpłatna. Wystarczy posiadać kartę EKUZ, wydawaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia albo (w sytuacji, gdy płacimy ubezpieczenie) zarejestrować się w przychodni. Aby korzystać w większym zakresie z usług służby zdrowia, warto wykupić dodatkowe ubezpieczenia.
4. Jak długo mogę przebywać na terytorium Wielkiej Brytanii.
Przez 90 dni, bez żadnych formalności. Prawo pobytu przekraczające ten okres przysługuje rodzinie obywatela Wielkiej Brytanii, a także osobom, które podjęły tam pracę, prowadzą własną działalność gospodarczą albo przybyły na Wyspy w celu podjęcia nauki i szkoleń zawodowych.
5. Jakie dokumenty są mi niezbędne do przekroczenia granicy i pobytu w Anglii?
Wystarczy dowód osobisty, może to być również paszport. Dokument tożsamości musi być aktualny i w dobrym stanie technicznym, umożliwiającym stwierdzenie tożsamości.
6. Czy mogę kierować samochodem na Wyspach Brytyjskich.
Oczywiście, wystarczy posiadać aktualne prawo jazdy wydane w Polsce. Tamtejsze prawo respektuje ten dokument, więc nie ma konieczności ponownego zdawania prawa jazdy albo wyrabiania nowego dokumentu.
7. Czy poszukując pracy należy tłumaczyć CV i inne dokumenty na język angielski?
Nie ma takiego obowiązku, natomiast składając podanie do angielskiej firmy, która prowadzona jest przez mieszkańców tego kraju, nie ma sensu przedstawiać im dokumentów po polsku. Warto przetłumaczyć na angielski CV, życiorysy, dyplomy zaświadczające o zakończeniu edukacji, kwalifikacje zawodowe itd.

 

 

2. Poradniki

 

 

2.1. Co należy wiedzieć przed wyjazdem za granicę?


W wielu osobach wyjazd za granicę wzbudza strach – nowe otoczenie, obcy język, brak wiedzy dotyczącej danego kraju... Wszystko to sprawia, że czujemy się niepewnie. Warto jednak wiedzieć, że odpowiednie przygotowanie się do wyjazdu znacznie podwyższy naszą pewność siebie, a zwrócenie uwagi na kilka spraw pozwoli nam zadbać o własne bezpieczeństwo i komfort podróży.
Dokumenty
Po pierwsze, musimy zadbać o komplet dokumentów, bez których nie będziemy mogli prawidłowo funkcjonować za granicą. Podstawą jest oczywiście dowód osobisty, który nie tylko jest przepustką do przekroczenia granicy, ale też przydaje się na miejscu – bez niego nie wynajmiemy mieszkania, nie znajdziemy pracy i nie będziemy mogli starać się o pobyt stały. Można, ale nie trzeba, zabrać ze sobą paszport – jeżeli podróżujemy po krajach wchodzących w skład Unii Europejskiej, jego posiadanie nie będzie konieczne. Obok dokumentu potwierdzającego tożsamość, niezbędne będą prawo jazdy (polskie "prawko" jest ważne na terenie całej UE) oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), dzięki której będziemy mieli możliwość skorzystania z usług zagranicznej służby zdrowia. W przypadku chęci poszukiwania pracy, niezbędne będą CV, życiorys i wszelkie dokumenty potwierdzające zakończenie edukacji oraz zdobyte osiągnięcia. Dokumenty te powinny zostać przetłumaczone na język obowiązujący w kraju, do którego się udajemy.
Sprawy organizacyjne
Wiedząc o wyjeździe w najbliższym czasie, nie warto zwlekać z załatwianiem spraw. Konieczne jest więc poinformowanie bliskich o wyjeździe i miejscu pobytu, a także zaopatrzenie się w adresy i numery telefonów, które mogą być bardzo przydatne na miejscu – np. konsulatu, ambasady, policji, pracodawcy itd. Nie wolno zapomnieć o słowniku, mapie, przewodniku turystycznym danego miejsca, a także pieniądzach – kwota, w jaką powinniśmy się zaopatrzyć jest kwestią indywidualną.
Aby czuć się w pełni bezpiecznym, warto zadbać o mieszkanie oraz pracę. Konieczne jest, już na miejscu, zadbanie o meldunek, zakupienie karty telefonicznej, a także założenie konta bankowego, o ile zamierzamy za granicą zarabiać pieniądze. Warto też zabrać ze sobą odpowiednio dostosowany do swoich potrzeb bagaż – niezbędne ubrania, kosmetyki, lekarstwa i... wszystko to, co uważać będziesz za stosowne. Nasze busy do Anglii pozwalają na przewóz sporego ładunku, a w przypadku konieczności przewiezienia dużej ilości rzeczy, organizujemy kompleksowe przeprowadzki.
Pamiętajmy, że każdy wyjazd jest inny i przygotowania do każdego nieco się różnią. Jednak trzymając się powyższych wytycznych, z pewnością będzie Państwu łatwiej.

 

 

2.2. Jak podróżować ze zwierzętami?


Jeżeli nie wyobrażasz sobie zagranicznej podróży bez ukochanego pupila i boisz się, że przekroczenie z nim granicy będzie niemożliwe – uspokajamy. Transport psów i kotów za granicę nie stanowi większego problemu, a niezbędne jest tylko zadbanie o wszelkie formalności z tym związane.
Kwestie formalne, dokumenty
Jeżeli chcemy zabrać psa lub kota za granicę, musimy wyrobić mu paszport. Dokument ten wystawiany jest przez uprawnionego do tego lekarza weterynarii i jest jednocześnie potwierdzeniem tego, że zwierzę zostało zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Niezbędne jest również zaimplementowanie specjalnego mikroczipu z unikalnym numerem, który jest sposobem na identyfikację zwierzęcia. Jeżeli chodzi o wyjazd do Wielkiej Brytanii, niezbędne jest również przeprowadzenie specjalnej profilaktyki przeciwko tasiemcom.
Jak przewozić?
Aby zapewnić zarówno sobie, jak i zwierzęciu komfort oraz bezpieczeństwo, należy dobrze przemyśleć sposób transportu. Możliwości jest wiele, dlatego nie powinno być problemów – zarówno w przypadku posiadania małego, jak i dużego psa. Można zainwestować w:
• kontener,
• torbę,
• klatkę.
Dzięki różnym wymiarom transporterów dostępnych na rynku, łatwo znaleźć coś odpowiedniego. Możliwe jest też zakupienie specjalnych szelek i zabezpieczającej maty antypoślizgowej, dzięki którym można bezpiecznie przewozić zwierzę na tylnym siedzeniu.

 

 

2.3. Jak jeździć w Wielkiej Brytanii?


Zważywszy na to, że duża część Klientów naszej firmy, oferującej busy do Anglii, to kierowcy, którzy po dotarciu do Wielkiej Brytanii sami chcą przemieszczać się po wyspie samochodem, przygotowaliśmy kilka wskazówek odnośnie przepisów ruchu, nawyków kierowców i ogólnych porad dotyczących tego jak jeździć po tamtejszych drogach.
Podstawy
Aby móc kierować pojazdem w Wielkiej Brytanii, wystarczy polskie prawo jazdy – jest ono akceptowane we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej.
Zasady parkowania i jazdy po alkoholu są bardzo podobne jak w Polsce – jeżeli chodzi o miejsca parkingowe, jest ich dużo, jednak należy pamiętać, że duża ich część jest płatna. Jeżeli chodzi o zakaz jazdy po alkoholu – jego maksymalna zawartość we krwi to 0,08 promila. Kary przewidziane dla kierowców niestosujących się do tych wytycznych są duże, dlatego warto stosować się do obowiązującego prawa. Wszelkie mandaty można płacić w miejscu zatrzymania – pieniądze przekazywane są wtedy policjantowi, który wystawił mandat.
A jak wygląda kwestia paliwa? Jest ono jednym z droższych w Europie (obecnie średnio nieco ponad 1 funt brytyjski (ok. 5,60 zł). Dla osób chcących zaoszczędzić, polecamy zaopatrywanie się w benzynę w supermarketach, gdzie ceny są zazwyczaj niższe niż na stacjach.
Zasady obowiązujące w czasie jazdy
Poniższe punkty są zbiorem najważniejszych zasad dotyczących kierowania pojazdem w Anglii – liczymy, że pomogą one Państwu w poruszaniu się po angielskich drogach.
1. Najważniejszą różnicą pomiędzy jazdą w Anglii i w Polsce jest ruch lewostronny, obowiązujący zresztą na całym obszarze Wysp Brytyjskich. Jest to częsty problem dla osób przyzwyczajonych do ruchu prawostronnego – przestawienie się nie jest jednak trudne i szybko "wchodzi w krew". Z ruchem lewostronnym nierozerwalnie wiąże się konieczność przestawienia świateł (służy do tego specjalny konwerter).
2. Zarówno kierowca samochodu, jak i pasażerowi, mają obowiązek zapięcia pasów w czasie jazdy
3. Obowiązkowe jest przewożenie dzieci w wieku od 3 do 12 lat, mierzących mniej niż 135 cm wzrostu w fotelikach samochodowych.
4. Każdy kierowca, poza prawem jazdy, powinien posiadać w czasie jazdy również dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu oraz certyfikat ubezpieczenia. Konieczne jest również posiadanie dowodu na to, że pojazd zarejestrowany w innym europejskim kraju jeździ po angielskich drogach mniej niż 6 miesięcy (po tym okresie konieczne jest zarejestrowanie pojazdu w Anglii).
5. Ograniczenie prędkości:
◦ max. 30 m/h (48km/h) na terenie zabudowanym,
◦ max. 60 m/h (96 km/h) na terenie niezabudowanym,
◦ max. 70 m/h (112 km/h) na autostradach.
6. W Wielkiej Brytanii nie obowiązuje zasada pierwszeństwa pojazdu (tylko na rondach – pierwszeństwo należy się pojazdom nadjeżdżającym z prawej strony). O wyjątkach informują nas specjalne znaki drogowe ("GIVE AWAY").
7. Znaki i fotoradary – tutaj podobnie jak w Polsce. Warto zwracać na znaki szczególną uwagę i trzymać się ustalonej prędkości. W przeciwnym razie możemy "zyskać" nieoczekiwany mandat.
8. Każdy kierowca powinien posiadać trójkąt ostrzegawczy, apteczkę oraz gaśnicę.
Coś jeszcze?
Na koniec jedno spostrzeżenie – kierowcy w Wielkiej Brytanii jeżdżą spokojniej niż w Polsce, jednak nie oznacza to, że nie powinno się zachować najwyższej koncentracji.

 

 

2.4. Jak się żyje w Anglii?


Każdy, kto wybiera się do Anglii zadaje sobie pytanie "jak się tam żyje?". Cóż, ile osób, tyle opinii, ale generalnie Polacy przekraczający granicę terytorium Wysp Brytyjskich nie narzekają. Z czego to wynika?
Mentalność i zachowanie ludzi
Anglicy pod względem mentalności są grzeczni, cierpli i chętnie służą pomocą, co jest pewnym zaprzeczeniem stereotypu zachmurzonego i niechętnego Anglika. Mało jest tutaj zazdrości i zawiści, za to dużo empatii i tolerancji – ludzi na Wyspach dużo mniej dziwią się niestandardowemu ubiorowi czy fryzurze, są liberalni jeżeli chodzi o związki homoseksualne i kulturalnie zachowują się na drogach. Oczywiście nie zawsze spotkasz się z tymi cechami, bo chcąc nie chcąc ludzie są różni, ale całościowo, śmiało można tak scharakteryzować mentalność tego narodu.
Praca, załatwianie formalności, zarobki
Jeżeli chodzi o pracę i zarobki – nie bez powodu taki wielu Polaków wyjechało na Wyspy Brytyjskie i mieszka tam do dzisiaj. Przede wszystkim dużo łatwiej tam o pracę niż w naszym kraju, i to nawet bez znajomości języka. Zarobki również są bardzo przyzwoite – nawet zarabiając najniższą krajową można tutaj spokojnie "wyżyć" i to bez odkładania "do dziesiątego". Starczy i na jedzenie, i na opłaty, a do tego z pewnością zostanie też coś na rozrywkę.
Co jeszcze?
Anglia to doskonałej jakości drogi, stosunkowo niskie ceny noclegów (szczególnie w kwaterach prywatnych), wiele atrakcji turystycznych oraz specyficzna pogoda (jak to w Anglii – bywa kapryśna, a mocno wiejący wiatr i zachmurzenie są tutaj na porządku dziennym). Generalnie jednak pobyt tutaj jest przyjemny – zarówno przez kilka dni, jak i wiele lat.

 

 

2.5. Jak leczyć się w Anglii?


Jadąc do Anglii na dłużej, nie trzeba martwić się o opieką medyczną – prawo do leczenia się na Wyspach Brytyjskich mają Polacy, którzy:
• przebywają tam legalnie i dłużej niż 12 miesięcy,
• podjęli tam studia lub pracę,
• przybyli na Wyspy Brytyjskie, by osiedlić się tam na stałe,
• posiadają firmę zarejestrowaną na Wyspach Brytyjskich.
Ponadto prawo do skorzystania z pomocy medycznej w Anglii mają wszystkie osoby znajdujące się na jej terytorium, które wymagają ratunku (zagrożenie zdrowia lub życia). Jako osoby ubezpieczone angielskim systemie zdrowotnym (NHS), mamy możliwość zarejestrowania się w lokalnej przychodni oraz korzystania z bezpłatnych usług medycznych podczas pobytu w innym europejskim kraju (np. w trakcie wakacji) – w tym przypadku niezbędna będzie Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ/EHIC).
W Anglii wszystkie leki na receptę dla dzieci oraz kobiet w ciąży są w całości refundowane przez Państwo. NHS zapewnia nam również bezpłatne leczenie w przypadku różnych chorób.

 

 

2.6. Jak zaplanować przeprowadzkę międzynarodową?


Każdy, kto chociaż raz w życiu musiał zmienić miejsce zamieszkania i zadbać o transport swojego dobytku wie, jak wiele jest z tym problemów. Nawet niewielka przeprowadzka może przysporzyć nie lada kłopotu – ilość przedmiotów do spakowania i zabrania często okazuje się dużo bardziej pokaźna niż się tego spodziewaliśmy i prywatne samochody stają nie bezużyteczne, szczególnie gdy chodzi o przeprowadzkę za granicę. Aby poradzić sobie z tym problemem, konieczne jest skorzystanie z usług specjalistów – nasza firma to nie tylko busy do Anglii, ale też przeprowadzki.
Planowanie i działanie
Na samym początku należy przygotować się do ustalenia które z naszych rzeczy powinny pojechać z nami, a które lepiej zostawić w Polsce. Nie warto kierować się tutaj sentymentem, bowiem lwia część Państwa domowego wyposażenia w Anglii będzie niepotrzebna, szczególnie jeśli wynajmować będziecie tam wyposażone mieszkanie. Warto więc zdecydować czy mało potrzebne sprzęty nie lepiej sprzedaż lub podarować komuś, kto będzie ich potrzebował. Podobnie jest z ubraniami – te bardzo często stanowią spory procent z wszystkich przedmiotów podlegających transportowi i w większości są zupełnie niepotrzebne. Grunt, by ograniczyć ilość przewożonych rzeczy do minimum, nie rezygnując przy tym z tych, na których nam zależy. Wtedy przeprowadzka będzie łatwiejsza, tańsza i przebiegnie dużo sprawniej. Aby odpowiednio zabezpieczyć transportowane rzeczy warto zaopatrzyć się w niezbędne wyposażenie – mocne kartony, taśmę klejącą (pakową) oraz folię bąbelkową. Jeżeli nie jesteście Państwo w stanie samodzielnie poradzić sobie z zapakowaniem i zabezpieczeniem ładunków – nasi pracownicy są do dyspozycji. W przypadku transportu wielu rzeczy, warto odpowiednio oznaczyć kartony, dzięki czemu wypakowanie towarów będzie dużo łatwiejsze.
W czym pomożemy?
Pomagamy w pakowaniu, załadunku i kwestiach formalnych. Zajmujemy się dokumentacją, dzięki czemu nie musicie Państwo martwić się tym, że pojawią się jakiekolwiek problemy w trakcie transportu. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie – zarówno pod kątem podejmowanych działań, jak również cen, dzięki czemu możecie Państwo być pewni fachowego wykonania zadania przez naszych specjalistów.

Zamów kuriera w kilka chwil!

Przejdź do formularza
Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]